info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Domácí

Vítězný bod získala Karolína Plíšková! Černý tým zvítězil 7:4 na body

Tenisový šampion    16. 06. 2020    Domácí    0

Vítězem první zastávky ze série Tipsport Elite Trophy se stává ČERNÝ TÝM vedený kapitánkou Karolínou Plíškovou! Ta také v pražské Štvanici získala klíčový bod.

Tipsport Elite Trophy: Náskok Černého týmu snížila Siniaková s Krejčíkovou

Tenisový šampion    15. 06. 2020    Domácí    0

Unikátní tenisový turnaj Tipsport Elite Trophy se konečně rozběhl naplno! V pražské Štvanici se dnes odehrálo celkem pět zápasů a skóre je 4:3 pro Černý tým vedený kapitánkou Karolínou Plíškovou.

Tipsport Elite Trophy: Pořádná nálož ženského tenisu!

Tenisový šampion    10. 06. 2020    Domácí    0

Už o víkendu odstartuje první ze čtyř charitativních týmových soutěží mezi Růžovým a Černým týmem. Jaký je systém turnaje, kdo bude hrát a jsou k dispozici vstupenky?

Wimbledon 2020? Podle očekávání zrušen!

Tenisový šampion    1. 04. 2020    Domácí    0

Organizátoři londýnského Wimbledonu dnes rozhodli, že 134. ročník nejslavnějšího tenisového turnaje se v roce 2020 neodehraje z důvodu celosvětového šíření nového koronaviru.

J&T BANKA PRAGUE OPEN 2020: Šestý ročník zná termín konání

Tenisový šampion    31. 01. 2020    Domácí    0

Divácky velmi oblíbený ženský tenisový turnaj J&T Banka Prague Open 2020 v rámci kategorie WTA International odstartuje za 87 dní. Jaký je termín konání soutěže?

Siniaková s Krejčíkovou vyzvou Strýcovou a Hsieh o finále na Australian Open

Tenisový šampion    28. 01. 2020    Domácí    0

Jedna nebo dvě české tenistky si zahrají finále ženské čtyřhry na Australian Open 2020. Rozhodly o tom dnešní čtvrtfinálové zápasy, ve kterých byly Češky opět úspěšné. Nyní je čeká vzájemný zápas.

Australian Open 2020: Kvitová zdolala Sakkariovou a zahraje si o semifinále

Tenisový šampion    26. 01. 2020    Domácí    0

Petra Kvitová zvládla těžký zápas proti Marii Sakkariové, se kterou loni dvakrát prohrála. Řeckou tenistku porazila 6:7, 6:3 a 6:2. O semifinálovou účast si zahraje s Bartyovou nebo Riskeovou.

Australian Open 2020: Krejčíková úspěšně prošla kvalifikací

Tenisový šampion    18. 01. 2020    Domácí    0

Barbora Krejčíková jako jediná z českých tenistek, které hrály kvalifikaci, dokázala projít tříkolovou kvalifikací prvního grandslamového turnaje hraného v Austrálii do hlavní soutěže.

Karolína Plíšková potřetí šampionkou turnaje v Brisbane!

Tenisový šampion    12. 01. 2020    Domácí    0

Česká tenistka Karolína Plíšková vyhrála už potřetí turnaj v Brisbane z posledních čtyřech účastí. Ve finále porazila ve třech setech Madison Keysovou ze Spojených států amerických.

Potřetí ji to nevyšlo! Karolína Plíšková porazila Alison Riskeovou

Tenisový šampion    10. 01. 2020    Domácí    0

Karolína Plíšková v Brisbane pomstila dvě české hráčky, které padly s americkou tenistkou Alison Riskeovou. Česká tenistka ji zdolala 7:6 a 6:3. S Američkou si tak vylepšila vzájemnou bilanci už na 8:1.