info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Plný dům! O pražský turnaj J&T Banka Prague Open je velký zájem

Přidal Pavel Laurenčík    1. 05. 2017    Domácí     

Plný dům! O pražský turnaj J&T Banka Prague Open je velký zájem

Pěkné počasí, kvalitní hráčské obsazení a také státní svátek přilákal do areálu TK Sparta Praha velké množství návštěvníků. Tento fakt zapříčinil to, že museli organizátoři na kratší čas do areálu omezit vstup.


Popularita pražské turnaje stoupá každým rokem. Velmi úspěšné předchozí ročníky J&T Banka Prague Open zvýšili prestiž největšího ženského tenisového mezinárodního turnaje v České republice.

Na část úvodních zápasů prvního kola hlavní části hry a závěrečného kola kvalifikace dorazilo do areálu více než tři tisíce návštěvníků. Jakmile byla kapacita areálu naplněna, museli dokonce organizátoři dočasně omezit vstup nových návštěvníků do areálu z bezpečnostních důvodů.

Na nejvíce očekávaný zápas české jedničky Karolíny Plíškové s italskou tenistkou Camilou Giorgiovou si něktěří diváci museli vystát i půl hodinu než jim vůbec byl umožněn vstup na hlavní tribunu. Zbylé dvě tribuny jsou určeny pro VIP hosty, organizátory, rodinné příslušníky hráček a podobně.

I další dny se dá, v případě pěkného počasí a účasti českých hráček, očekávat komplikace při vstupu do areálu či na hlavní tribunu centrálního kurtu. Doporučujeme do areálu přijít před polednem a vyhnout se tak případným problémům.