info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Plíšková má první výhru na Turnaji mistryň. Skrečovala ji soupeřka

Přidal Tenisový šampion    30. 10. 2019    Domácí     

Plíšková má první výhru na Turnaji mistryň. Skrečovala ji soupeřka
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Karolína Plíšková získala na Turnaji mistryň v Shenzhenu první výhru. Po prvním vyhraném setu ji to ale ulehčila soupeřka, která zápas skrečovala a česká tenistka má šanci postoupit do semifinále.


Česká tenistka nevstoupila do Turnaje mistryň 2019 ideálně. Ve svém úvodním zápase Fialové skupiny prohrála s Elinou Svitolinovou ve dvou vyrovnaných setech a čekal jí důležitý zápas s kanadskou tenistkou Biancou Andreescuovou.

Zápas s ní Karolína Plíšková nezačala dobře a hned v první hře ztratila svůj servis. Ten si podržela až ve hře třetí a ve čtvrté hře také soupeřce sebrala výhodu podání. V následujících dvou hrách se hráčky přetahovaly o servis. Ani jedna ovšem nevyužila shodně tři brejkboly. 

Další brejk přišel ve hře osmé, prolomit soupeřce podání se podařilo Karolíně Plíškové. Česká tenistka následně své podání udržela a ovládla první set 6:3.

Po prvním vyhraném setu musela kanadská tenistka Bianca Vanessa Andreescuová zápas skrečovat, jelikož se v průběhu prvního setu zranila. Zda nastoupí ke svému poslednímu zápasu se ještě neví.

Karolína Plíšková má tedy šanci postoupit do semifinále. K tomu ale potřebuje porazit Simonu Halepovou z Rumunska.


Zdroj: WTA
Foto: Tatiana | CC BY-SA