info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Plíšková je opět šampionkou Brisbane International!

Přidal Tenisový šampion    6. 01. 2019    Domácí     

Plíšková je opět šampionkou Brisbane International!
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Karolíně Plíškové se poprvé v kariéře podařilo vyhrát dvakrát stejný turnaj. Na australském Brisbane International ve finále porazila ukrajinskou tenistku Lesju Curenkovou.


Lépe začít tenisovou sezonu 2019 česká tenistka nemohla. Brisbane International ovládla poprvé v roce 2017. V dnešním zápase jí čekala Ukrajinka Lesya Tsurenko, se kterou měla před zápasem pozitivní bilanci vzájemných zápasů.

Úvodní set nezačala Karolína Plíšková dobře, když ztratila hned v prvním gemu výhodu podání. Později sice také soupeřce podání sebrala, jenže brejk nepotvrdila a první set prohrála 4:6.

Druhý set začala česká tenistka naprosto stejně, ztrátou podání. Za stavu 4:5 přišel zlom utkání. Ukrajinskou tenistku dělily pouhé dva míčky od zisku trofeje při vlastním podání. Česká tenistka ovšem zabojovala, otočila druhý set 7:5 a vynutila si tak rozhodující třetí.

Málem i třetí set začala Karolína Plíškovou ztrátou servisu. Nakonec ale brejk odvrátila a vyhrála třetí sadu 6:2, když si Lesya Curenková podvrtla kotník v průběhu rozehraného třetího setu.