info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Pravidla soutěže

Pravidla soutěže "Vyhrajte tenisové tričko z edice Karolíny Plíškové" pro sledující uživatelé profilu tennischampion.cz na Instagramu:

1. Pořadatelem je tenisový portál Tennischampion.cz, nikoliv sociální síť Instagram nebo Karolína Plíšková.

2. Soutěž začíná 3. března 2021 od okamžiku vyhlášení a končí 21. března 2021 v 18:00.

3. Podmínkou možnosti zúčastnit se soutěže je sledovat instagramový profil Tennischampion.cz.

4. Soutěž probíhá tak, že účastník soutěže označí v příspěvku osobu, která má ráda tenis pomocí symbolu @ a dá srdíčko nebo-li takzvaný lajk na příspěvek oznamující soutěž. Celkově může soutěžící označit více osob. Pokud dá každou osobu zvlášť v komentáři = větší šance na výhru. Maximálně však může dát komentář pětkrát.

5. Soutěže se může zúčastnit pouze uživatel sociální sítě Instagram a musí dodržet pravidla Instagramu při zakládání účtu. Pokud bude výherce mladší než 18 let, můžeme vyžadovat odeslání ceny zákonným zástupcům dítěte - rodičům.

6. Výhrou je tričko z edice Karolíny Plíškové - AceQueen. Výherce si může vybrat tričko pro ženu, muže nebo dítě a velikost. Celkově jeden kus. Pořadatel může vybrat z několika barev či určit konkrétní střih. 

7. Výherce bude v případě účasti do 400 soutěžících pouze jeden. Pokud se soutěže zúčastní 401 a více účastníků, budou vylosování 2 výherci - jedna žena a jeden muž.

8. Vylosovaný vítěz nebo případně vylosování výherci budou kontaktování soukromou zprávou na Instagramu. Pokud se o výhru do 7 dnů od ukončení soutěže nepřihlásí, bude nové losování redakcí Tennischampion.

9. Výherce účasti v soutěži souhlasí, že poskytne informace, kde má být výhra zaslaná redakci tenisové portálu Tennischampion. Ta bude oznámená také oficiálnímu zástupci e-shopu Karolíny Plíškové. Nikdo jiný přístup i informacím mít nebude.

10. Soutěže se nemůže zúčastnit nikdo z redakce Tennischampion ani jejich příbuzní.

11. Fotografie soutěžního příspěvků je pouze ilustrační a soutěžící to bere na vědomí. 


Přejeme hodně štěstí.

Tato pravidla vstupují v platnost  a nabývají účinnosti od 28.2.2021soutěž