info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Opět českou jedničkou! Petra Kvitová vystřídá Karolínu Plíškovou

Přidal Tenisový šampion    28. 06. 2018    Zajímavosti     

Opět českou jedničkou! Petra Kvitová vystřídá Karolínu Plíškovou
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Petra Kvitová v letošní sezoně vyhrála nejvíce turnajů spadajících pod okruh WTA ze všech hráček. Díky úspěšné sezoně a zaváhání Karolíny Plíškové na turnaji v Eastbourne bude opět nejlepší českou hráčkou.


S pěti tituly na svém kontě a druhou pozicí v průběžném žebříčku tenistek, které získaly nejvíce bodů v letošní sezoně, má skvěle nakročeno i do závěrečného Turnaje mistryň.

Vítězka pětadvaceti turnajů kategorie WTA obhajuje navíc do začátku posledního grandslamového turnaje US Open menší porci bodů a může ještě hodně stoupat žebříčkem vzhůru.

Na oblíbeném grandslamovém turnaji ve Wimbledonu obhajuje pouze druhé kolo. Poté se celý tenisový kolotoč přesune z travnatého povrchu na tvrdý. V Cincinnati i Torontu obhajuje rovněž druhé kolo. V New Heavenu vypadla loni dokonce v prvním kole a ve Stanfordu obhajuje 100 bodů za čtvrtfinále.

V novém vydání pondělní aktualizace žebříčku WTA tak dvojnásobná wimbledonská šampionka Petra Kvitová obsadí už 7. příčku. Nová česká dvojka Karolína Plíšková obsadí pozici osmou.


Zdroj: vlastní
Foto: vikram tn | no copyright