info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Muchová porazila Venus Williamsovou! Končí Siniaková i Kristýna Plíšková

Přidal Tenisový šampion    2. 09. 2020    Domácí     

Muchová porazila Venus Williamsovou! Končí Siniaková i Kristýna Plíšková
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Česká tenistka Karolína Muchová porazila na US Open 2020 grandslamovou šampionku Venus Williamsovou a zajistila si tak postup do druhého kola. 


Čtyřiadvacetiletá Karolína Muchová musela v prvním zápase čelit zkušené čtyřicetileté domácí tenistce Venus Williamsové, která dokázala v profesionálním tenise na okruhu WTA už mnoho.

Mladá Češka potvrdila velmi dobrou formu z Tipsport Elite Trophy konané v Praze i Cincinnati, kde prohrála po velkém boji s Naomi Ósakaovou ve třech setech. V zápase proti americké tenistce neztratila set a vyhrála výsledkem 6:3 a 7:5.

Hned v úvodu prvního setu dokázala Američanku obrat o výhodu servisu a šla do vedení. To si udržela po celou dobu. Za stavu 5:1 pro Karolínu Muchovou ještě dokázala Venus Williamsová snížit na 5:3. Pak ale opět ztratila hru při svém podání a česká tenistka získala set na svou stranu.

V druhém setu to bylo naopak. Náskok si dokázala jako první vypracovat zkušená Američanka. Za stavu 3:5 Muchová zabrala. Na servisu ztratila pouhý jeden míček. Následně o něj soupeřku obrala a opět čistou hrou svůj udržela. V další důležité hře Karolína Muchová dokázala opět prorazit soupeřce výhodu podání a sebrala set pro sebe.

Další soupeřkou bude Anna Kalinská z Ruska, se kterou jediný vzájemný zápas vyhrála.

Nedařilo se naopak Kristýně Plíškové, která prohrála skvěle rozehraný zápas s Donnou Vekičovou ve třech setech 6:3, 6:7 a 4:6. Nadále se trápí Kateřina Siniaková. Ta prohrála s Kaiou Kanepiovou 1:6 a 2:6.


Zdroj: vlastní
Foto: Carine06 | CC BY-SA