info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Maďarský Hungarian Ladies Open 2018 odkrývá seznam přihlášených hráček!

Přidal Pavel Laurenčík    11. 01. 2018    Zahraniční     

Maďarský Hungarian Ladies Open 2018 odkrývá seznam přihlášených hráček!

I letos se v Maďarsku uskuteční ženský tenisový turnaj kategorie International, jenž spadá pod okruh WTA. Kdo je na první evropský turnaj přihlášen z českých, slovenský a zahraničních hráček?


V prvních třech měsících se v kalendáři WTA turnajů nachází pouze jeden evropský turnaj a to již zmiňovaný Hungarian Ladies Open, který se do maďarské metropole vrátil loni po necelých čtyřech letech a i letos tomu nebude jinak.

Aktuálně je na turnaj z českých a slovenských hráček přihlášena Kristýna Plíšková, Dominika Cibulková a Magdaléna Rybáriková. Dále by se měla představit Sorana Cirsteaová, Timea Bacsinszká, Alexandra Kruničová, Timea Babosová, Mihaela Buzarnescuová, Kirsten Flipkensová, Mona Barthelová, Anne-Lena Friedsamová, Donna Vekičová, Madison Brengleová, Sabine Lisická nebo Magda Linetteová.

Hlavní část turnaje na tvrdém povrchu se bude konat v termínu od 19. února do 25. února 2018. Co se týká soupisky přihlášených hráček, tak zajisté dojde ještě k menším úpravám. Hráčky budou bojovat o dotaci v celkové výši 226 750 dolarů.

Zdroj: vlastní, Hungarian Tennis
Foto: Hungarian Ladies Open