info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Letní olympijské hry přišly o další hráčku z top20. Bencicová do Rio de Janeira nepoletí.

Přidal Daniel Baroš    28. 07. 2016    Zahraniční     

Letní olympijské hry přišly o další hráčku z top20. Bencicová do Rio de Janeira nepoletí.
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Švýcarská reprezentace bude na olympijských hrách ochuzena kromě Rogera Federera i o šestnáctou hráčku světa Bencicovou.


Švýcarská singlová dvojka Belinda Bencicová se od Wimbledonu, kde si nešťastně poranila levé zápěstí neobjevila na okruhu. Její návrat se očekával tento týden na Rogers Cupu, kde měla obhajovat loňský triumf, ale vzhledem ke stále nedoléčenému zranění se pořadatelům minulý týden omluvila. Na sociálních sítích včera večer uvedla, že již doléčila zdravotní problémy, ale kvůli velkému tréninkovému manku se necítí být na své premiérové vystoupení na olympiádě připravená.

"S těžkým srdcem se musím odhlásit z letošních olympijských her. Už jsem v pořádku, ale kvůli prodělanému zranění zápěstí, které jsem utrpěla na Wimbledonu mám velké tréninkové manko a necítím se být připravena na olympiádu v Riu. Příštích pár týdnů bych chtěla využít s moji trenérkou Melanie Molitorovou k přípravě na následující americké turné v Cincinnati, New Heavenu a US Open", uvedla Bencicová na sociálních sítích.


Zdroj: facebook BB

Foto: NAPARAZZI | CC BY-SA