info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Kvitová začala US Open výhrou nad Ostapenkovou

Přidal Daniel Baroš    29. 08. 2016    Domácí

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Druhá nejlepší česká tenistka vykročila za obhajobou jejího loňského maxima na závěrečném turnaji velké čtyřky výhrou nad Ostapenkovou a čeká ji Buyukakcayová.

Petru Kvitovou vyslal los prvního kola grandslamového turnaje US Open do boje proti neoblíbené Jeleně Ostapenkové se kterou prohrála oba předchozí tří setového souboje z letošního roku.

Začátek prvního setu nezačal pro čtrnáctou nasazenou Kvitovou nijak povzbudivě, když hned přišla o dva úvodní servisy po čemž dotáhla Ostapenková vývoj úvodní sady až na stav 5-3. Koncovku setu, ale lotyšská soupeřka nezvládla a po velkém boji se Kvitové podařilo nepříznivé skóre otočit v její prospěch na 6-5, po čemž následně připravila rozhozenou Ostapenkovou o podání čistou hrou a získala set poměrem 7-5.

V druhé sadě byla tou úspěšnější česká zástupkyně, která prolomila v osmé hře soupeřčino podání a doservírovala zápas čistou hrou na 6-3.

O třetí kolo se utká poprvé s tureckou tenistkou Caglou Buyukakcayovu.

Zdroj: vlastní