info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Kvitová ani Šafářová se Strýcovou v Riu na olympijské finále nedosáhly. V sobotu si zahrají o bronzovou medaili.

Přidal Tenisový šampion    12. 08. 2016    Domácí     

Kvitová ani Šafářová se Strýcovou v Riu na olympijské finále nedosáhly. V sobotu si zahrají o bronzovou medaili.
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Česká tenisová výprava má dnes na olympiádě v boji o cenné kovy početné zastoupení. Kvitová zlato ze dvouhry nepřiveze. Šafářová se Strýcovou se do finále nepodívají. Potěší nás Hlaváčková s Hradeckou další olympijskou senzaci?


Česká jednička Petra Kvitová, která se netajila pomyšlením na olympijské zlato to do finále nedotáhla. Rodačka z Fulneku měla i přes první prohraný set příjemně nakročeno k báječné otočce poté, co hladce získala druhý set poměrem 6-1. V třetí sadě se báječné tempo české hráčky zadrhlo a čekala nás až do sedmého gamu tahanice o podání na obou stranách. Zlomový okamžik nastal v osmé hře ve které se podařilo Puigové opět prolomit servis Kvitové po čemž následně využila hned první mečbol a uzavřela zápas na 6-3. O bronz si zahraje buď s Němkou Angelique Kerberovou nebo Američankou Madison Keysovou.

Šafářová se Strýcovou neměly první set rozjetý vůbec špatně, když se dostaly do vedení 4-1, které se jim, ale nepodařilo udržet a průběh prvního setu se protáhl až do tiebreaku ve kterém nevyužily dva setboly a ze zisku se radoval ruský pár Jekatěrina Makaravová s Jelenou Vesninovou. Druhý set zvládla lépe ruská dvojice, která po víc jak dvou hodinovém souboji poráží český pár po setech 7-6, 6-4. V sobotu si zahrají o bronzovou medaili s poraženým párem ze druhého nadcházejícího semifinálového duelu mezi druhou českou dvojicí Andreou Hlaváčkovou s Lucií Hradeckou a švýcarskou formací Martinou Hingisovou s Timeou Bacsinszkou. 

Zdroj: vlastní
Foto: Tatiana | CC BY-SA