info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Krutý pád během tréninku! Přijde Cibulková po Fed Cupu i o první antukový turnaj sezony?

Přidal Daniel Baroš    22. 04. 2017    Zahraniční     

Krutý pád během tréninku! Přijde Cibulková po Fed Cupu i o první antukový turnaj sezony?

Slovenská jednička Dominika Cibulková prožívá těsně před začátkem antukové sezony krušné chvíle. Jak vážně se zranila a je její účast ve Stuttgartu v ohrožení?


Světová čtyřka Dominika Cibulková bude muset kvůli poranění zápěstí s největší pravděpodobností pozměnit svůj turnajový kalendář. Za vším stojí nešťastný pád, který se ji přihodil už během pátečního tréninku v minulém týdnu. Po konzultaci s lékařem byla nucena odříct svou účast ve Fed Cupu, kde měla dnes pomoct Slovensku v boji o návrat do světové skupiny. Zraněnou Cibulkovou nahradila v týmu o šest let starší Daniela Hantuchová.

"Moc jsem se na zápas těšila, ale zranění nabouralo mé plány. Naštěstí to nemám zlomené ani natržené, ale mám naraženou šlachu. Během celých velikonočních svátků jsme nedokázali sehnat lékaře, který by mi udělal magnetickou rezonanci, tak jsme museli jet na soukromou kliniku do Vídně. Minimálně do pondělí musím mít ruku v dlaze,"  řekla Cibulková.

Antukovou část sezony měla v plánu zahájit příští týden na německém turnaji Porsche Tennis Grand Prix, kde se mimo jiné očekává návrat bývalé světové jedničky Marie Šarapovové.

Foto: Christian Mesiano | CC BY-SA