info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Karolína Plíšková potřetí šampionkou turnaje v Brisbane!

Přidal Tenisový šampion    12. 01. 2020    Domácí

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Česká tenistka Karolína Plíšková vyhrála už potřetí turnaj v Brisbane z posledních čtyřech účastí. Ve finále porazila ve třech setech Madison Keysovou ze Spojených států amerických.

Karolína Plíšková zažila loni mimořádně úspěšnou sezonu. Skončila na druhém místě v žebříčku a dokázala vyhrát čtyři turnaje na okruhu WTA ve dvouhře.

Na úvod nové sezony si vybrala opět oblíbený tenisový turnaj v Brisbane. A udělala dobře. Tamní úvodní podnik totiž dokázala vyhrát celkově už potřetí. To se ještě žádné české hráčce nepovedlo. V dnešním finálovém zápase ji čekala Madison Keysová, která v semifinále vyřadila českou tenistku Petru Kvitovou.

Karolína Plíšková po výhře 6:4, 4:6 a 7:5 nad Madison Keysovou slaví celkově už 16. titul na okruhu WTA a obhájila loňský triumf.

Zdroj: vlastní, WTA Tennis