info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál
Březen 2019
TOPlist

J&T Banka Prague Open: Trio Češek bude bojovat o postup do semifinále!

Přidal Pavel Laurenčík    3. 05. 2017    Domácí     

J&T Banka Prague Open: Trio Češek bude bojovat o postup do semifinále!

Šestero českých tenistek úspělo v úvodním kole a dnes je čekaly další tentokrát osmifinálové zápasy na pražském turnaji. Postoupit však mohly maximálně čtyři.


Již před začátkem dnešních zápasů v TK Sparta Praha bylo jasné, že ze dvou českých duelů se jeden konat nebude. Loňská vítězka Lucie Šafářová musela z turnaje kvůli nemoci odstoupit a Kristýna Plíšková postoupila díky tomu bez boje do dalšího kola. V dalším ryze českém zápase zdolala Barbora Strýcová krajanku Lucii Hradeckou ve dvou setech výsledkem 6:3 a 7:5.

Kateřina Siniaková vystavila stopku po otočce ve třech setech ruské tenistce Vichljancevové, která na turnaji začínala kvalifikací. Naopak mladičká a v poslední době velmi úspěšná Markéta Vondroušová nestačila ve dvou setech na talentovanou chorvatskou tenistku Anu Konjuhovou.

Ve čtvrtek se tedy představí Kristýna Plíšková proti rozjeté kvalifikantce Beatriz Haddad Maiaové z Brazílie a rovněž dojde na další český zápas ve dvouhře. Barbora Strýcová vyzve mladší Kateřinu Siniakovou, která by se Strýcovou ráda srovnala vzájemnou bilanci zápasů.


Foto a zdroj: Tennischampion.cz