info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál
Březen 2019
TOPlist

J&T Banka Prague Open: Češky v úvodním kole zazářily

Přidal Pavel Laurenčík    2. 05. 2017    Domácí     

J&T Banka Prague Open: Češky v úvodním kole zazářily

Českým tenistkám se v prvním kole hlavní části hry pražského WTA turnaje J&T Banka Prague Open náramně dařilo. Do osmifinále jich postoupilo rovnou šest ze sedmi.


V pondělí uspěla talentovaná mladá tenistka Markéta Vondroušová, která vyzve chorvatskou tenistku Anu Konjuhovou. Neuspěla naopak nejvýše postavená hráčka v žebříčku na turnaji. Česká jednička Karolína Plíšková podlehla ve dvou setech italské tenistce Camile Giorgiové.


Dnes se představilo patero Češek a úspěšné byly na sto procent. Lucie Hradecká zdolala Magdu Linnetovou z Polska a vyzve v českém duelu Barboru Strýcovou, která rozdrtila Julii Goergesovou z Německa. Kristýna Plíškovou vyřadila z turnaji bývalou světovou jedničku Jelenu Jankovičovou ze Srbska a utká se také v ryze českém zápase s Lucii Šafářovou, která po velké bitvě poslala domů Slovenku Kristinu Kucovou. Pátou uspěšnou českou tenistkou se stala Kateřina Siniaková. Ta vystavila stopku Dance Koviničové a čeká ji ruská tenistka Natalia Vikhlyantsevová.Foto a zdroj: Tennischampion.cz