info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

J&T BANKA PRAGUE OPEN 2019: Seznam přihlášených hráček do hlavní soutěže!

Přidal Tenisový šampion    20. 03. 2019    Domácí     

J&T BANKA PRAGUE OPEN 2019: Seznam přihlášených hráček do hlavní soutěže!
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Za necelých šest týdnů odstartuje opět velká tenisová událost v České republice. V areálu TK Sparta Praha se rozběhne pátý ročník ženského turnaje J&T Banka Prague Open. Na koho se můžeme těšit?


Do pondělního 18.března musely hráčky, které měly zájem na pražském WTA turnaji startovat, podat oficiální přihlášku. Některé hráčky ji zaslaly několik měsíců před startem turnaje. Jiné ji odeslaly na poslední chvíli. Na koho se tedy můžeme těšit?

Na domácím turnaji nebude chybět téměř kompletní česká špička. Startovat by měla Karolína PlíškováLucie Šafářová (divoká karta/chráněný žebříček)Kateřina Siniaková, Barbora Strýcová nebo Markéta Vondroušová. Chybět bude Petra Kvitová, která loni turnaj vyhrála a nemohla by jako hráčka TOP 10 hrát společně na jednom turnaji s Karolínou Plíškovou v rámci kategorie WTA International.

Ze zahraniční hráček je nejvýše nasazenou hráčkou Anastasija Sevastovová. Dále na soupisce figuruje Qiang WangováBelinda BencicováDanielle CollinsováCamila Giorgiová, Mihaela Buzarnescuová Viktória Kužmová Jekatěrina Alexandrovová, Aleksandra Kruničová, Věra LapkováAnna-Karolina SchmiedlováAndrea PetkovicováJevgenije Rodinová, Anastasie Potapovová, Margarita Gasparjanová, Jennifer Bradyová, Danila Jakupovičová, Bernarda Peraová nebo Mona Barthelová, která je poslední nad čarou a je aktuálně na 88. místě v žebříčku WTA.


Finální soupiska hráček bude před zahájením turnaje trochu odlišná. Dojde k udělování divokých karet, některé hráčky se odhlásí, některé projdou přes kvalifikační část pražského turnaje a podobně.


Zdroj: vlastní, WTA
Foto: Tatiana | CC BY-SA