info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

J&T BANKA PRAGUE OPEN 2019: Seznam hráček, vstupné, termín a kapacita areálu

Přidal Tenisový šampion    19. 03. 2019    Zajímavosti     

J&T BANKA PRAGUE OPEN 2019: Seznam hráček, vstupné, termín a kapacita areálu
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Divácky velmi oblíbený ženský tenisový turnaj J&T Banka Prague Open 2019 se blíží. Už za necelých šest týdnů odstartuje hlavní část soutěže! Jaké jsou nejčastější dotazy?


Na loňský 4. ročník J&T Banka Prague Open 2018 se jen tak nezapomene a bude se těžko překonávat. Bylo naprosto skvělé počasí, více než dvacet tisíc návštěvníků během celého turnaje přešlo přes turnikety v areálu TK Sparta Praha a dočkali jsme se také skvělého závěru v podobě triumfu Petry Kvitové.

Seznam přihlášených hráček na J&T Banka Prague Open 2019 konaný od 29. dubna (předtím se uskuteční kvalifikace) by se měl zveřejnit již zítra 20. března a obsahuje téměř kompletní českou tenisovou špičku. Představí se také spousta zahraničních hráček z top50 žebříčku WTA. Z českých hráček bude chybět především Petra Kvitová, která se turnaje nemůže zúčastnit. Turnaj kategorie International s dotací 250 000 amerických dolarů povoluje totiž start pouze jedné hráčky z top10. Pořadatelé by tak museli změnit kategorii, která sebou přináší nejen velké finanční nároky na provoz turnaje.

Vstupné bude opět po celou dobu konání turnaje kromě sobotního finále zdarma. Pokud by jste chtěli vidět i tento zápas, který se uskuteční 4.května, musíte si předobjednat lístek na webu Ticketportal.czCena je ve dvou kategoriích a to 200,- nebo 300,- a objednávat můžete od poledne 27. března 2019.

Kapacita areálu TK Sparta Praha se oproti minulému roku nemění! Centrální dvorec pojme 2500 fanoušků, dvorec číslo 1 nabízí 650 míst a dvorec číslo 2 nabídne 200 míst divákům. K dispozici bude rovněž kyvadlová doprava zdarma, která bude jezdit každých patnáct minut do areálu a také odvážet návštěvníky ven z areálu.

Zdroj: vlastní, WTA Praha
Foto: Tatiana | CC BY-SA