info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

J&T Banka Prague Open 2018: Seznam přihlášených hráček je kompletní!

Přidal Pavel Laurenčík    21. 03. 2018    Domácí     

J&T Banka Prague Open 2018: Seznam přihlášených hráček je kompletní!

Za necelých šest týdnů odstartuje velká tenisová událost v České republice. V areálu TK Sparta Praha se rozběhne čtvrtý ročník ženského turnaje J&T Banka Prague Open 2018. Na koho se můžeme těšit?


Do pondělního 19.března musely hráčky, které měly zájem na pražském WTA turnaji startovat, podat oficiální přihlášku. Některé hráčky ji zaslaly několik měsíců před startem turnaje. Jiné ji odeslaly na poslední chvíli. Na koho se tedy můžeme těšit?

Na domácím turnaji nebude chybět kompletní česká špička. Startovat by měla Karolína Plíšková, Lucie Šafářová, Kristýna Plíšková, Kateřina Siniaková, Barbora Strýcová, Markéta Vondroušová a hlavně Petra Kvitová, která se na turnaji představí vůbec poprvé.

Ze zahraniční hráček je nejvýše přihlášenou hráčkou Darja Gavrilovová. Dále na soupisce figuruje Samantha Stosurová, Shuai Zhang, Mihaela Buzarnescuová, Aljaksandra Sasnovičová, Qiang Wang, Donna Vekičová, Carina Witthöftová, Beatriz Haddad Maiová, Mona Barthelová, Camila Giorgiová, Belinda Bencicová, Varvara Lepchenková, Heather Watsonová, Jekatěrina Alexandrovová nebo Natalja Vichljancevová, která je poslední nad čarou a je aktuálně na 88. místě v žebříčku WTA.

Těsně pod čarou přímého postupu do hlavní části hry mezinárodního turnaje J&T Banka Prague Open 2018 je na první místě Oceane Dodinová. Dále následuje Denisa Allertová, Jana Čepelová, Richel Hogenkampová a Bernanda Peraová.

Finální soupiska hráček bude před zahájením turnaje trochu odlišná. Dojde k udělování divokých karet, některé hráčky se odhlásí, některé projdou přes kvalifikační část pražského turnaje a podobně.


Zdroj: vlastní, J&T Banka Prague Open
Foto: Tatiana | CC BY-SA