info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

J&T Banka Prague Open 2018: Které hráčky si zahrají kvalifikaci?

Přidal Tenisový šampion    15. 04. 2018    Startovní listiny     

J&T Banka Prague Open 2018: Které hráčky si zahrají kvalifikaci?
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Za necelé dva týdny odstartuje velká tenisová událost v České republice. V areálu TK Sparta Praha se rozběhne čtvrtý ročník ženského turnaje J&T Banka Prague Open 2018. Které hráčky si zahrají kvalifikaci?


Tři týdny před startem pražského WTA turnaje se uzavřely také kvalifikační listiny. Do hlavní soutěže, která startuje 30.dubna, se bezesporu dostane z níže uvedeného seznamu několik hráček, aniž by nakonec kvalifikaci hrály. A to z důvodu odhlášek některých výše postavených tenistek v žebříčku WTA v seznamu hráček pro hlavní část soutěže.

Na domácím turnaji by se z českých tenistek v kvalifikačních bojích měla představit Tereza Martincová, Marie Bouzková a Karolína Muchová. Stále však visí otazníky nad divokými kartami a né všechny hráčky do kvalifikace musí tak zasáhnout. Denisa Allertová by si měla zahrát hlavní hru a bude tak osmou českou hráčkou v akci na pražském turnaji.

Ze zahraniční hráček je nejvýše postavenou hráčkou Bernarda Peraová. Dále na soupisce figuruje Andrea Petkovicová, Viktoria Kužmová, Richel Hogenkampová, Jana Čepelová, Stefanie Voegelová, Lauren Davisová, Miju Katová, Viktoriya Tomovová, Anna Kalinskayaová, Patty Schnyderová, Antonia Lottnerová, Jasmine Paoliniová, Marta Kostyuková, Misaki Doiová, Deborah Chiesaová, Alexandra Cadantuová, Tamara Korpatschová, Rebecca Šrámková, Barbara Haasová, Valentyna Ivakhnenková, Marta Kostyuková, Kathinka von Deichmannová, Veronika Kudermetová, Priscilla Honová nebo Ulrikke Eikeriová, která je poslední nad čarou a figuruje aktuálně na 207. místě v žebříčku WTA.

Čtvrtá pod čarou do kvalifikačních bojů je Tereza Smitková, která se tam ale s velkou pravděpodobností dostane po odhláškách některých tenistek. Pořadatelé rovněž drží divoké karty i do kvalifikace. Tyto karty by měly být rozdány především nadějným českým a slovenským tenistkám, které by se jinak nedostaly do kvalifikace a nemohly by získat případné cenné body do žebříčku.


Zdroj: vlastní, J&T Banka Prague Open
Foto: Tatiana | CC BY-SA