info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

ITS Cup Olomouc 2018: Seznam přihlášených hráček je kompletní!

Přidal Tenisový šampion    28. 06. 2018    Startovní listiny     

ITS Cup Olomouc 2018: Seznam přihlášených hráček je kompletní!
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Za necelé tři týdny odstartuje velká tenisová událost v Olomouci. V areálu OMEGA centrum sportu a zdraví se rozběhne desátý ročník ženského turnaje ITS Cup Olomouc 2018. Na koho se můžeme těšit?


Do dnešní čtvrteční šestnácté hodiny odpolední musely hráčky, které měly zájem na olomouckém ITF turnaji startovat, podat oficiální přihlášku. Některé hráčky ji zaslaly několik měsíců před startem turnaje. Jiné ji odeslaly na poslední chvíli. Na koho se tedy můžeme v Olomouci, pomyslném srdci Moravy, těšit?

Z českých, aktuálně nejvýše postavených tenistek, by měla startovat Kristýna PlíškováKateřina SiniakováDenisa AllertováBarbora Krejčíková, Lucie Hradecká, Karolína MuchováMonika Kilnarová, Jesika Malečková, Anastasia Zarycká nebo Miriam Kolodziejová.

Ze zahraniční hráček je nejvýše přihlášenou hráčkou Kateryna Kozlovová. Dále na soupisce figuruje například Arantxa Rusová, Alexandra DulgheruováJana ČepelováVeronika KudermetovováFanni StollarováConny Perrinová nebo Silvia Soler-Espinosaová.

Finální soupiska hráček bude před zahájením turnaje značně odlišná. Dojde k udělování divokých karet, spousta hráček se odhlásí, některé níže postavené tenistky v žebříčku budou muset zkusit štěstí přes kvalifikační část olomouckého turnaje a podobně.


Zdroj: vlastní, ITF Tennis
Foto: Peter Menzel | CC BY-SA