info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

ITS Cup Olomouc 2018: Které české tenistky by se na něm mohly objevit?

Přidal Tenisový šampion    23. 05. 2018    Startovní listiny     

ITS Cup Olomouc 2018: Které české tenistky by se na něm mohly objevit?
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Jubilejní desátý ročník oblíbeného mezinárodního tenisového turnaje žen ITS CUP 2018 s dotací 80 000 amerických dolarů se blíží. Které české nejvýše postavené tenistky by se něm mohly představit?


Od svého vzniku prošel olomoucký turnaj celou řadou změn a postupně se propracoval mezi významné sportovní události roku v Olomouci. Snahou pořadatelů je každoročně divákům ukázat tenistky nejen z přední světové stovky, ale také dát šanci mladým talentovaným hráčkám, aby porovnaly svůj tenisový um s těmi zkušenějšími na okruhu.

Slavnostní desátý ročník by měl přivítat z českých tenistek mimo jiné loňskou finalistku Kristýnu Plíškovou, na kurtech by se měla představit také navracející se Lucie Hradecká, která byla mimo tenisové dvorce od konce loňského září. Do Olomouce také možná zamíří Kateřina Siniaková s Denisou Allertovou nebo Markéta Vondroušová.

Olomoucký ITS CUP 2018 také podpoří Nadaci Šance. Ta dlouhodobě pomáhá hematoonkologicky nemocným dětem na Dětské klinice Fakultní nemocnice Olomouc.


Foto: Tennischampion

Zdroj: vlastní, ITS CUP Olomouc