info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Hradecká se ve dvouhře dál trápí. Ve Gstaadu vypadla už v prvním kole.

Přidal Tenisový šampion    12. 07. 2016    Domácí     

Hradecká se ve dvouhře dál trápí. Ve Gstaadu vypadla už v prvním kole.
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Česká tenistka dohrála na osmém letošním turnaji v úvodním kole hlavní soutěže, tentokrát ji přemohla dvaceti jedna letá Ruska Chromačevová.


Lucie Hradecká vyzvala v prvním kole švýcarského turnaje kategorie International bývalou juniorskou jedničku Irinu Chromačevovou. Do utkání vstoupila lépe pražská tenistka, která hned v prvním gamu připravila čistou hrou ruskou soupeřku o podání. Následně předchozí brejk stvrdila a dostala se do vedení 2-0. Příští minuty prvního setu nebyly pro žádného českého fanouška, tak příjemné jako začátek zápasu, jelikož Hradecká ztratila šest her v řadě a o první sadu, tak přišla poměrem 2-6.

Druhý set otevřela stejně jako v prvním dějství Chromačevová, která znovu ztratila servis a poslala Hradeckou do vedení 1-0. Ve druhém gamu Češka náskok potvrdila, ale ve třetí hře přišla ztráta podání i na její straně a stav utkání se srovnal na 2-2. Průběh setu pokračoval ztrátou dalších dvou podání na obou stranách po čem se následovně dostal stav na 5-5. V jedenáctém gamu Chromačevová nezaváhala a ocitla se ve vedení 6-5. Osud druhého setu měla ve svých rukou česká zástupkyně, která ale situaci nezvládla a nabídla oponentce dvě brejkové příležitosti, přičemž se Chromačevová zhostila rovnou té první a uzavřela zápas poměrem 7-5.


Zdroj: vlastní

Foto: Steven Pisano | CC BY-ND