info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Empire Slovak Open 2018: Bouchardová má být jednou z hvězd na turnaji v Trnavě

Přidal Pavel Laurenčík    26. 04. 2018    Zahraniční     

Empire Slovak Open 2018: Bouchardová má být jednou z hvězd na turnaji v Trnavě

Jubilejní 10. ročník největšího ženského turnaje na Slovensku EMPIRE Slovak Open, který se koná v květnu, láká na velmi zvučné jména. Na antukových kurtech by se mělá představit i Eugenie Bouchardová!


Na antukových kurtech tenisového klubu EMPIRE Trnava chtějí hrát na letošním turnaji velmi zajímavé jména. Mezi přihlášenými hráčkami fugurují na soupisce ze slovenských tenistek Anna Karolína Schmiedlová, Jana Čepelová, Viktória Kužmová a Rebecca Šramková.

Ze zahraničních hráček se přihlásilo pět bývalých členek Top 10. A to ruská tenistka Věra Zvonarevová (bývalá 2. hráčka v žebříčku WTA ve dvouhře), Kanaďanka Eugenie Bouchardová (5.), švýcarská tenistka Belinda Bencicová (7.), Patty Schnyderová (7.) a Němka  Andrea Petkovicová (9.).

Také by neměly chybět talentované mladé hráčky. Například Ukrajinka Marta Kosťjuková, která ve svých patnácti letech postoupila do 3. kola Australian Open 2018. K ní by se měla přidat i silná sestava mladých ruských hráček  - Anna Kalinská, Anastasia Potapovová či Anna Blinkovová.

Do Trnavy se chystá i loňská finalistka ve dvouhře Veronika Cepedeová-Roygová z Paraguay, australská tenistka Alja Tomljanovičová, Ukrajinka Kateryna Kozlovová, ruská tenistka trénující často v Česku Jekatěrina Alexandrovová, Američanky Nicole Gibbsová, Christina McHaleová, Madison Brengleová, Lauren Davisová, švýcarské tenistky Viktorija Golubicová a Stefanie Voegelová, Tunisanka Ons Jabeurová, Danka Koviničová z Černé Hory nebo Belgičanka Yanina Wickmayerová.

Z českých tenistek by se měla na Empire Slovak Open 2018 představit Denisa Allertová, Barbora Krejčíková, Tereza Martincová. O turnaj usiluje také Tereza Smitková nebo Karolína Muchová.

Zdroj: vlastní, Empire Slovak Open
Foto: Tatiana | CC BY-SA