info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Dvojitá naděje v semifinále ženské čtyřhry!

Přidal Patrik Tomšů    31. 03. 2017    Domácí     

Dvojitá naděje v semifinále ženské čtyřhry!
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

I přes neúspěch českých reprezentantů ve dvouhře nemusíme smutnit, neboť stále máme dvojité želízko v ohni v ženské čtyřhře.


 Tomáš Berdych i Karolína Plíšková se včerejším dnem rozloučili se singlem v Miami. Avšak smutnit nemusíme, neboť jak Barbora Strýcová, tak i Andrea Hlaváčková bojují o finále čtyřhry v Miami.

 Barbora Strýcová, která momentálně tvoří pár s Saniou Mirzaovou, se bude snažit do finále probojovat přes vítězky turnaje v Indian Wells - Martinu Hingisovou a Yung Jan Chanovou. Česká tenistka se svou indickou parťačkou měly cestu do semifinále vcelku klidnou až na menší komplikace v osmifinále proti Babosové s Pavlyuchenkovové, kdy o postupujících rozhodoval až zkrácený třetí set.

 Druhou naději je již zmíněná Andrea Hlaváčková, která se svou čínskou spoluhráčkou Shuai Pengovou potvrzují letošní formu, kdy postoupily do finále Australian Open. Na cestě do finále vrátily porážku v Indian Wells nově vzniklému páru Kuzněcovová a Mladenovicová. Jediné zaškobrtnutí se událo v osmifinále, kdy proti japonsko-čínskému páru Aoyama a Yang dostaly kanára. O všem tudíž rozhodl třetí zkrácený set, který skončil ve prospěch česko-čínského páru.

 Po neúspěchu ve dvouhře pevně věříme, že si zlepšíme chuť a dočkáme se skvělých semifinálových zápasů a ještě lepšího finále.