info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Dražba! Získej tenisovou raketu Kateřiny Siniakové

Přidal Tenisový šampion    21. 06. 2019    Zajímavosti     

Dražba! Získej tenisovou raketu Kateřiny Siniakové
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Česká tenistka Kateřina Siniaková darovala svou podepsanou tenisovou raketu, se kterou hrála na prestižním tenisovém turnaji v Indian Wells, patronce hokejbalového turnaje Stoupa Cup. Ta dále poputuje do aukce.


Získat tenisovou raketu Kateřiny Siniakové bude možné na internetové aukci, která by měla začít od 12. července 2019. Majitel vydražené tenisové rakety přispěji do benefice s názvem "Zůstaň ve hře". Jedná se o čtvrté pokračování pod Stoupa Cup. Snahou je společné úsilí pomoci někde a někomu, kdo pomoc potřebuje. Pro letošní rok se pořadatelé rozhodli pomoci vsetínskému spolku Roska. Benefice 2019 neoficiálně odstartovala už v lednu ve spolupráci s hokejovým klubem VHK ROBE Vsetín.

Jak již bylo řečeno, výtěžek letošní benefice půjde vsetínskému sdružení Roska, které se věnuje pacientům s roztroušenou sklerózou. Konkrétně se bude jednat o pomoc v podobě asistenčních pomůcek, ozdravných pobytů a dalších důležitých věcí určených k léčbě.

Kromě tenisové rakety bude možné na webu Sportovniaukce.cz vydražit i jiné artefakty od špičkových sportovců.Zdroj: vlastní, Stoupa Cup
Foto: si.robi | CC BY-SA