info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Další třísetové zápasy! Postupuje Strýcová, Kvitová i Kristýna Plíšková

Přidal Tenisový šampion    1. 01. 2019    Domácí     

Další třísetové zápasy! Postupuje Strýcová, Kvitová i Kristýna Plíšková
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Všechny české tenistky musely jít na třech různých WTA turnajích v úvodním kole do tří setů. Uspělo z nich nakonec pět ze šesti.


Na Brisbane International se do dalšího kola podívá kromě Karolíny Plíškové a Marie Bouzkové, jež čeká vzájemný souboj, také Petra Kvitová, která porazila Daniellu Collinsovou až po velkém boji 6:7, 7:6 a 6:3. Ve 2. kole ji čeká estonská tenistka Anett Kontaveitová.

Jedinou neúspěšnou hráčkou ve dvouhře byla Kateřina Siniaková, která v australském Brisbane prohrála 6:1, 3:6 a 0:6 s Ajlou Tomljanovičovou. Pachuť porážky si alespoň spravila ve čtyřhře, kde uspěla se svou deblovou parťačkou Barborou Krejčíkovou po výhře 6:4 a 6:0.

Barbora Strýcová hraje na turnaji ASB Classic v Aucklandu a rovněž musela do třech setů stejně jako ostatní české tenistky. Jako jediná ovšem ze všech postupujících českých tenistek vyhrála úvodní set. Americkou tenistku Taylor Townsendovou zdolala 6:2, 6:7 a 6:3. Strýcová vyzve ve druhém kole v novozélandském Aucklandu Amandu Anisimovovou.

V čínském Shenzhenu se představila Kristýna Plíšková. Češka vstoupila do nového roku také vítězstvím po skreči soupeřky za stavu 3:6, 7:6 a 3:3. O čtvrtfinále si sestra Karolíny Plíškové zahraje s Niculescuovou nebo Ostapenkovou.Zdroj: vlastní
Foto: Tatiana | CC BY-SA