info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Chybí už jediný krůček! Strýcová je blízko k nejcennějšímu titulu v kariéře.

Přidal Daniel Baroš    1. 04. 2017    Domácí     

Chybí už jediný krůček! Strýcová je blízko k nejcennějšímu titulu v kariéře.
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Na české finále ženské čtyřhry v Miami nedojde. Česká double trojka se pokusí pomstít nejen Hlaváčkovou, ale taky premiérové získat trofej z prestižního turnaje kategorie Premier Mandatory.


Plzeňská tenistka Barbora Strýcová se pokusí se svou indickou parťačkou napravit na Miami Open předchozí finálové zaváhání ze Sydney a získat tak první letošní společnou trofej. Po téměř osmi měsíční spolupráci se dostaly do svého nejcennějšího finále nejvyšší kategorie hodnoty Premier s koncovým označením Mandatory, což už je samo o sobě velmi úchvatné, jelikož tento štítek mají jen čtyři turnaje na světě.

Strýcová s Mirzaovou se popraly o finále s pátým nasazeným párem Yung Jan Chanovou a Martinou Hingisovou, které zdolaly ve tří setové bitvě poměrem 6(6)-7, 6-1, 10-4.

Druhá česká tenistka Andrea Hlaváčková v semifinále čtyřhry neobstála. Po boku Číňanky Pcheng Šuajové prohrála po setech 5-7, 7-5, 7-10 s nenasazeným párem Gabrielou Dabrowski a Yi Fan Xuovou.

Třetí nasazený pár Barbora Strýcová se Saniou Mirzaovou se tak pokusí v zítřejších večerních hodinách proti přemožitelkám Andrey Hlaváčkové a Pcheng Šuajové vybojovat třetí a zároveň nejcennější společnou trofej.