info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Češky za obhajobou Fed Cupu vykročily skvěle, vyřadily Španělky!

Přidal Tenisový šampion    12. 02. 2017    Domácí     

Češky za obhajobou Fed Cupu vykročily skvěle, vyřadily Španělky!
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

České tenistky úspěšně zvládly první kolo Fed Cupu a slaví postup do semifinále. Zásluhou dvou bodů Karolíny Plíškové a jednoho od Barbory Strýcové si zahrají pravděpodobně v dalším kole proti Američankám.


Po prvním hracím dnu, kdy výběr České republiky a Španělska měl po jednom bodu na svém kontě, přišlo o den později rozuzlení zda-li češký tým úspěšně vykročí za obhajobou zlatého hattricku.

V třetím zápase se proti sobě postavily obě jedničky. Úspěšnější byla světová trojka Karolína Plíšková, která po skvělém výkonu nedala šanci španělské tenistce Garbiñe Muguruzaové, kterou zdolala výsledkem dvakrát 6:2 a zajistila Česku vedení 2:1 na body.

Rozhodující třetí bod získala Barbora Strýcová. Plzeňská tenistka byla kapitánem Petrem Pálou opět nominována i přes sobotní prohru s Muguruzaovou a skvěle mu oplatila jeho důvěru k ní. Španělku Laru Arruabarrenovou porazila dvakrát 6:4 a poslala Českou republiku do semifinále Fed Cupu, kde vyzvou venku pravděpodobně Američanky i se Serenou Williamsovou.

Zdroj: vlastní
Foto: Peter Menzel | CC BY-SA