info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Cacic v Umagu zaskočil Bedeneho, Mayer porazil Mektice

Přidal Tenisový šampion    18. 07. 2016    Zahraniční     

Cacic v Umagu zaskočil Bedeneho, Mayer porazil Mektice
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

První hrací den hlavní části chorvatského turnaje nabídl dva zahraniční duely ze kterých vyšel vítězně překvapivě Cacic a favorizovaný Mayer.


První kolo bylo zahájeno na centrálním dvorci utkáním mezi úspěšným srbským kvalifikantem Nikolou Cacicem a Britem Aljazem Bedenem. Hned na úvod dnešního programu jsme mohli být svědky velké bitvy ve které se srbský mladík díky velmi povedenému výkonu dočkal po výhře 5-7, 6-4, 6-4 nad 69. hráčem světa Bedenem premiérové výhry na okruhu ATP. Jeho příštím soupeřem bude nasazená trojka Jeremy Chardy.

Ve večerním zápase proti sobě stanuli bývalý 21. hráč světa Leonardo Mayer a domácí tenista Nikola Mektic, který obdržel od pořadatelů divokou kartu do hlavní soutěže. Začátek souboje se vyvíjel lépe pro chorvatského tenistu, který se dostal v prvním setu do příjemného vedení 5-3. Příští okamžiky už, ale tak slastné nebyly, jelikož Mektic prohrál čtyři gamy v řadě a ze zisku první sady se radoval výše postavený Argentinec. V druhém dějství již podobný průběh Mayer nepřipustil a uzavřel závěrečnou sadu poměrem 6-2. V osmifinále vyzve nasazenou dvojku Portugalce Joao Sousu.


Zdroj: vlastní

Foto: Tennischampion.cz