info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Bez ztráty setu! Allertová vyhrála i pátý zápas a je ve třetím kole na Australian Open

Přidal Pavel Laurenčík    17. 01. 2018    Domácí

Po úspěšně zvládnuté tříkolové kvalifikaci se Denise Allertové daří i v hlavní části soutěže, když zdolala Pauline Parmentierovou a ve druhém kole porazila dokonce Shuai Zhangovou. A to vše bez ztráty jediného setu!

Česká tenistka Denisa Allertová na Australian Open řádí. Už třem soupeřkám stihla nadělit po jednom nepopulárním tenisovém kanáru a k tomu ve všech zápasech vyhrála ve dvou setech.

Ve druhém kole se střetla s papírovou favoritkou v podobě Shuai Zhangové z Číny. Soupeřky se ovšem česká tenistka nezalekla a vyhrála po relativně vyrovnané bitvě 6:4 a 7:6. Díky této výhře vyrovnala Denisa Allertová své grandslamové maximum a její další soupeřkou bude Magda Linettová z Polska.

Siniaková nepřekvapila. Druhou českou zástupkyní v rámci středečních dvouher na Australian Open byla Kateřina Siniaková. Loňská šampionka a letošní finalistka turnaje Shenzhen Open prohrála ve třech setech 6:4, 2:6 a 1:6 s ukrajinskou tenistkou Jelinou Svitolinovou.

Zdroj: vlastní