info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Berdych v katarském Dauhá vyřadil Tsongu

Přidal Tenisový šampion    5. 01. 2017    Domácí

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Český tenista Tomáš Berdych oplatil Tsongovi nedávnou prohru z exhibičního utkání a v Kataru si zahraje o finále proti světové jedničce Andymu Murraymu.

České jedničce se na úvod sezony daří. V prvních dvou zápasech sice ztratil vždy po jednom setu, zápasy ale dokázal dotáhnout do úspěšného konce.

V dnešním zápase jej čekala výrazně těžší zkouška. Francouz Jo-Wilfried Tsonga patří ke špičkovým tenistům, kteří se těžko poráží. Tomáš Berdych se mírného papírového favorita ovšem nezalekl a v zápase nepřišel ani jednou o svůj servis.

Úvodní první set byl velmi vyrovnaný a rozhodl jej jediný break, který Tomáš Berdych dokázal proměnit v dvanáctém gamu.

Ve druhém setu byly dva klíčové momenty. Ve čtvrtém gamu dokázal rodák z Valašského Meziříčí opět získat gam při podání Tsongy a následně proměnit v devátém gamu až sedmý matchball, který mu přinesl vítězství 7:5 a 6:3.