info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Australian Open: Hlaváčková s Pchengovou nadělily soupeřkám kanára, Strýcová ve čtyřhře překvapivě dohrála

Přidal Daniel Baroš    22. 01. 2017    Domácí     

Australian Open: Hlaváčková s Pchengovou nadělily soupeřkám kanára, Strýcová ve čtyřhře překvapivě dohrála
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Hlaváčkovou s Pchengovou nezastavily v cestě za čtvrtým společným titulem ani zkušené deblistky Klepacová s Martinezovou Sanchezovou. Strýcová s Mirzaovou končí už v osmifinále.


Loňská deblová finalistka Andrea Hlaváčková se rozhodla obhájit body po boku bývalé světové jedničky Šuaj Pchengové. Její rozhodnutí jí teď musí velmi těšit, jelikož po drtivé výhře 6-2, 6-0 nad slovinsko-španělským párem Andrejou Klepacovou a Mariou Jose Martinezovou Sanchezovou jsou už bez ztráty setu ve čtvrtfinále.

V příštím kole poměří síly s finalistkami z roku 2014 Jekatěrinou Makarovovou a Jelenou Vesninovou.

Hlaváčková dnes také mimo jiné odehrála ještě úvodní deblové utkání ve smíšené hře, kde nastoupila po boku Francouze Edouarda Rogera Vasselina. Začátek zápasu se ani líp nemohl vyvíjet, když americko-švédské formaci Raquel Atawoaové s Robertem Lindstedtem uštědřili kanára. Ničivou vlnu tsunami, ale po celou dobu utkání neudrželi a v dalších dvou setech prohráli ve zkrácených hrách 6(6)-7, 8-10. Hlaváčková, tak končí poprvé ze všech šesti celkových účasti ve smíšené hře na Australian Open v úvodním kole.

Druhou plzeňskou tenistku Barboru Strýcovou s indickou parťačkou Saniou Mirzaovou zaskočily v souboji o čtvrtfinále grandslamového turnaje japonské deblistky Eri Hozumiová s Miyou Katoovou, kterým podlehly ve třech setech poměrem 3-6, 6-2, 2-6. Po dnešní deblové porážce se Barbora může nyní naplno soustředí na singlovou část, kde ji čeká v brzkých zítřejších ranních hodinách bitva s bývalou americkou královnou tenisu Serenou Williamsovou.