info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Australian Open 2019: Plíšková je v osmifinále! Doplnila Kvitovou a Berdycha

Přidal Tenisový šampion    19. 01. 2019    Domácí     

Australian Open 2019: Plíšková je v osmifinále! Doplnila Kvitovou a Berdycha
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

Také Karolína Plíšková zvládla zápas třetího kola na Australian Open 2019. Ve třech setech 6:4, 3:6 a 6:2 zdolala italskou tenistku Camilu Giorgiovou.


Karolínu Plíškovou čekala ve třetím zápase na Australian Open Camila Giorgivá, se kterou měla před zápasem pozitivní bilanci vzájemných zápasů a tu taky potvrdila.

Na zápasu vstoupila česká tenistka skvěle. Na servisu nenabídla soupeřce žádnou šanci brejku. Naopak využila hned první šanci na ziska gemu soupeřky a získala úvodní sadu 6:4.

Druhý set už tak ideální pro Karolínu Plíškovou nebyl. Brzo ztratila výhodu podání a musela dotahovat. Italská tenistka totiž začala hrát agresivněji a srovnala síly s Češkou. Ztrátu sice dorovnala, jenže v další hře brejk nepotvrdila a prohrála druhou sadu 3:6.

Do závěrečného setu vstoupila česká tenistka stejně jako v tom úvodním. Bez jediné nabídky na brejkbol pro soupeřku, získala sadu po výsledku 6:2.

O zopakování čtvrtfinále z předchozích dvou let se utká se španělskou tenistkou Garbiñe Muguruzaovou a doplnila tak dva české zástupce. Tomáš Berdych totiž vyzve Rafaela Nadala a Petra Kvitová se utká o čtvrtfinále s Amandou Anisimovovou ze Spojených států amerických.

Zdroj: WTA, vlastní
Foto: Tatiana | CC BY-SA