info@tennischampion.cz - Novinka: Rozšiřujeme náš redaktorský tým. Máte zájem? Napište nám!
Logo Tenischampion.cz - tenisový portál

Advantage Cars Prague Open 2018: Tenisové hvězdy opět v Praze!

Přidal Tenisový šampion    13. 06. 2018    Domácí     

Advantage Cars Prague Open 2018: Tenisové hvězdy opět v Praze!
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stavkovanie, bet, dobry tip

V létě se uskuteční tradiční tenisový turnaj mužů a žen Advantage Cars Prague Open by Sport-Technik Bohemia, který se odehraje od 21. do 29. července v prostředí tenisového klubu I. ČLTK Praha na pražské Štvanici.


Stejně jako v sezoně 2017 se můžeme těšit jak na ženský turnaj ITF s dotací 80 000 amerických dolarů, tak i na mužský turnaj kategorie ATP Challenger Tour s dotací 43.000 euro.

Oba turnaje byly loni hráčsky velmi silně obsazené a pořadatelé dělají všechno pro to, aby letos byla kvalita podniku ještě nepatrně vyšší. S předstihem mají přislíbenou účast některých hráčů z české špičky, jejichž jména budou v následujících týdnech odhaleny.

​Přijďte se o prázdninách podívat do největšího tenisového areálu v České republice na skvělý tenis, podpořit české hráče a navrch načerpat příjemnou i unikátní sportovní atmosféru ve štvanických kulisách.

Vstup je opět zdarma a jak organizátoři sami uvádějí, největší odměnou pro ně bude vaše účast. Připravují rovněž  i bohatý doprovodný program a těší se na vaši podporu, na dobrý tenis a nezapomenutelnou atmosféru.


Zdroj a foto: vlastní, Prague Open 2018